| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Lenovo |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 422,3 x 134,5 x 21,9 mm |
| Tastatur vægt | 406,5 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 110,1 x 61,5 x 36,1 mm |
| Mus vægt | 65,5 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 1 |
| Batteriets levetid | 15 måned(er) |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
| Tastatur | |
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Tastatursprog | Tysk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Windows taster | Ja |
| Tast til andenpilot | Ja |
| Genvejstaster | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Certificering | CB TUV Mark CE cTUVus FCC IC IMDA WPC BIS SIRIM NBTC-SDOC SDPPI NTC AITI TRC NCC BSMI MSIP VCCI JRF KVALITET ICASA TRA NTRA MOC PTA ICT EQM BOCRA ARCT ETA NCA POTRAZ |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 520 mm |
| Pakkedybde | 142 mm |
| Pakkehøjde | 42 mm |
| Pakkevægt | 998 g |
| Pakketype | Kasse |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Design | |
| Baggrundslys | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Materiale | Plast |
| LED-indikatorer | Ja |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ja |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Antal knapper | 3 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Mus batteritype | AA |
| Musens batterilevetid | 18 måned(er) |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Funktioner | |
| Plug and play | Ja |
| Headset | |
| Headset inkluderet | Ingen |
Lenovo 4X31R64467 tastatur Mus inkluderet Universel RF trådløst Tysk Sort
459,00 kr. (ex. moms: 367,20 kr.)
Lenovo 4X31R64467. Tastatur formfaktor: Fuld størrelse (100 %), Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: RF trådløst, Anbefalet brug: Universel. Produktfarve: Sort. Mus inkluderet
50 på lager
Varenummer (SKU): 4X31R64467
Kategori: Tastaturer
Relaterede varer
659,00 kr. (ex. moms: 527,20 kr.)
På lager i butik!
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
2.409,00 kr. (ex. moms: 1.927,20 kr.)
269,00 kr. (ex. moms: 215,20 kr.)
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
989,00 kr. (ex. moms: 791,20 kr.)








