| Diverse | |
|---|---|
| Producent | DELL |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS, DOS |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 363,4 x 121,8 x 25,3 mm |
| Tastatur vægt | 510 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 69,7 x 114,5 x 41,6 mm |
| Mus vægt | 84 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | AA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriets levetid | 36 måned(er) |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Tastatur | |
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Windows taster | Ja |
| Genvejstaster | Ja |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 517 mm |
| Pakkedybde | 173 mm |
| Pakkehøjde | 53 mm |
| Pakkevægt | 1,01 kg |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Batteri | |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Design | |
| Produktfarve | Grå, Titanium |
| Tastatur stil | Lige |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ja |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Antal knapper | 7 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Mus batteritype | AA |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
DELL KM7120W tastatur Mus inkluderet Kontor RF trådløs + Bluetooth QWERTY Nordisk Grå, Titanium
649,00 kr. (ex. moms: 519,20 kr.)
DELL KM7120W. Tastatur formfaktor: Fuld størrelse (100 %). Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Tastaturopsætning: QWERTY, Anbefalet brug: Kontor. Produktfarve: Grå, Titanium. Mus inkluderet
6 på lager
Varenummer (SKU): KM7120W-GY-PNN
Kategori: Tastaturer
Relaterede varer
209,00 kr. (ex. moms: 167,20 kr.)
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
På lager i butik!
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)
819,00 kr. (ex. moms: 655,20 kr.)
På lager i butik!
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
På lager i butik!
1.099,00 kr. (ex. moms: 879,20 kr.)
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
989,00 kr. (ex. moms: 791,20 kr.)









