| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Lenovo |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur vægt | 582 g |
| Mus vægt | 60 g |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 90% |
| Tastatur | |
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Tastatursprog | Spansk |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Windows taster | Ja |
| Formål | Universel |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Tastatur stil | Lige |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ja |
| Bevægelsesopløsning | 1200 dpi |
| Rul | Ja |
| Funktioner | |
| Plug and play | Ja |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
Lenovo 4X30M39490 tastatur Mus inkluderet Universel RF trådløst Spansk Sort
349,00 kr. (ex. moms: 279,20 kr.)
Lenovo 4X30M39490. Tastatur formfaktor: Fuld størrelse (100 %). Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: RF trådløst, Anbefalet brug: Universel. Produktfarve: Sort. Mus inkluderet
10 på lager









