| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Lenovo |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 437,4 x 128,8 x 14,8 mm |
| Tastatur vægt | 586 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 111,29 x 62,23 x 36,06 mm |
| Mus vægt | 80 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Batteri |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Tastatur batteritype | Indbygget batteri |
| Batterikapacitet | 420 mAh |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
| Tastatur | |
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Tastatursprog | Dansk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Windows taster | Ja |
| Tast til andenpilot | Ja |
| Nøgle rejseafstand | 2,8 mm |
| Key pitch | 1,91 cm |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | 128-bit AES |
| Certificering | CE CB BQB TUV Mark cTUVus FCC IC IDA WPC BIS SIRIM NTA SDOCo SDPPI NTC MIC AITI RCM NCC BSMI MSIP VCCI JRF SRRC ANRCETI ICASA MINCOM STA MoC UkrSEPRO ACI FAC TRA NTRA TRC MOC ICT INACOM NCC ANRT CERT CNC/AFTIC ANATEL SUBTEL IFETEL TUV NOM |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 538 mm |
| Pakkedybde | 129 mm |
| Pakkehøjde | 42 mm |
| Pakkevægt | 885 g |
| Pakketype | Kasse |
| Emballage indhold | |
| Antal produkter inkluderet | 2 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Design | |
| Baggrundslys | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ja |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Antal knapper | 8 |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Mus batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi til mus | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Musens batterikapacitet | 380 mAh |
| Funktioner | |
| Plug and play | Ja |
Lenovo 4X31R64323 tastatur Mus inkluderet Kontor RF trådløs + Bluetooth Dansk Sort
879,00 kr. (ex. moms: 703,20 kr.)
Lenovo 4X31R64323. Tastatur formfaktor: Fuld størrelse (100 %), Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Tastatur nøglekontakt: Saksnøglekontakt, Anbefalet brug: Kontor. Produktfarve: Sort. Mus inkluderet
38 på lager
Varenummer (SKU): 4X31R64323
Kategori: Tastaturer
Relaterede varer
449,00 kr. (ex. moms: 359,20 kr.)
På lager i butik!
599,00 kr. (ex. moms: 479,20 kr.)
2.219,00 kr. (ex. moms: 1.775,20 kr.)
819,00 kr. (ex. moms: 655,20 kr.)
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
På lager i butik!
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
869,00 kr. (ex. moms: 695,20 kr.)
989,00 kr. (ex. moms: 791,20 kr.)









