| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Lenovo |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 433,6 x 123,4 x 25,2 mm |
| Tastatur vægt | 415 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
| Tastatur | |
| Anbefalet brug | Hjemme/kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Metal dome key switch |
| Tastatursprog | Dansk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Antal taster på tastatur | 112 |
| Tasternes holdbarhed | 10 Million karakterer |
| Windows taster | Ja |
| Genvejstaster | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Key pitch | 1,91 cm |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Sikkerhedsalgoritmer | 128-bit AES |
| Certificering | CB TUV Mark CE cTUVus FCC IC IMDA WPC BIS SIRIM NBTC-SDOC SDPPI NTC AITI TRC NCC BSMI MSIP VCCI JRF KVALITET ICASA TRA NTRA MOC PTA ICT EQM BOCRA ARCT ETA NCA POTRAZ |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 461 mm |
| Pakkedybde | 146 mm |
| Pakkehøjde | 33 mm |
| Pakkevægt | 631 g |
| Pakketype | Kasse |
| Emballage indhold | |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Tastatur i ø-stil | Ja |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| LED-indikatorer | Ja |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
Lenovo 4Y41S04668 tastatur Hjemme/kontor RF trådløs + Bluetooth Dansk Sort
369,00 kr. (ex. moms: 295,20 kr.)
Lenovo 4Y41S04668. Tastatur formfaktor: Fuld størrelse (100 %), Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Tastatur nøglekontakt: Metal dome key switch, Antal taster på tastatur: 112, Anbefalet brug: Hjemme/kontor. Produktfarve: Sort
10 på lager
Varenummer (SKU): 4Y41S04668
Kategori: Tastaturer
Relaterede varer
1.059,00 kr. (ex. moms: 847,20 kr.)
-21%
På lager i butik!
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
På lager i butik!
1.249,00 kr. (ex. moms: 999,20 kr.)
På lager i butik!
1.099,00 kr. (ex. moms: 879,20 kr.)
209,00 kr. (ex. moms: 167,20 kr.)
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
819,00 kr. (ex. moms: 655,20 kr.)









