| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Systemkrav | |
| Minimum systemkrav | Kompatibel med: Windows 10 eller nyere, Windows 8, Windows 7 Fungerer i UVC-tilstand (USB Video Device Class) med understøttet software til videoopkald: macOS 10.10 eller nyere Chrome OS Android v 5.0 eller nyere USB-port Internetadgang Du kan finde oplysninger om systemkrav for videosamtaler i dit foretrukne program på producentens websted. |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 31,3 mm |
| Dybde | 25,9 mm |
| Højde | 71,2 mm |
| Vægt | 71,2 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal | 1 |
| Pakkebredde | 52,2 mm |
| Pakkedybde | 101 mm |
| Pakkehøjde | 81 mm |
| Pakkevægt | 145 g |
| Mikrofon | |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Software | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja, MacOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Emballage indhold | |
| LCD-beslag | Ja |
| Laptop-beslag | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Emballageindhold | C310 med 1,5 meter ledning Brugervejledning |
| Design | |
| Grænseflade | USB |
| Produktfarve | Sort |
| Monteringstype | Klip |
| Indbygget flash | Ingen |
| Linse, materiale | Plast |
| Kabellængde | 1,5 m |
| Præstation | |
| Megapixel | 5 MP |
| Maksimal videoopløsning | 1280 x 720 pixel |
| Ansigtssporing | Ja |
| Maksimum billedhastighed | 30 fps |
| Understøttede videotilstande | 720p |
| Fotofunktion | Ja |
| Støjreduktion | Ja |
| Synsfelt, diagonalt | 60° |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85258900 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 100 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 224 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 215 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,35 kg |
Logitech 960-001065 webcam 5 MP 1280 x 720 pixel USB Sort
209,00 kr. (ex. moms: 167,20 kr.)
Logitech 960-001065. Megapixel: 5 MP, Maksimal videoopløsning: 1280 x 720 pixel, Maksimum billedhastighed: 30 fps. Grænseflade: USB, Produktfarve: Sort, Monteringstype: Klip. Understøttede Mac-operativsystemer: Ja, MacOS, Understøttede mobile operativsystemer: Android, Andre understøttede operativsystemer: ChromeOS. Bredde: 31,3 mm, Dybde: 25,9 mm, Højde: 71,2 mm. Pakkebredde: 52,2 mm, Pakkedybde: 101 mm, Pakkehøjde: 81 mm
16 på lager









