| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Acer |
| Porte & Grænseflader | |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 4 |
| Ethernet WAN | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 57 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Højde | 189 mm |
| Vægt | 350 g |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Trådløse LAN funktioner | |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2.4GHz + 5GHz or 2.4GHz + 6GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks) | 5764 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Emballage indhold | |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Design | |
| Produkttype | Bordplade router |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Funktioner | |
| Indbygget processer | Ja |
| Intern hukommelse | 512 MB |
| WPS trykknap | Ja |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| MU-MIMO-teknologi | Ja |
Acer Wave 7, wifi 7 Mesh Router, EU plug, single pack Dual-band (2.4GHz + 5GHz or 2.4GHz + 6GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) 4
609,00 kr. (ex. moms: 487,20 kr.)
Acer Wave 7, wifi 7 Mesh Router, EU plug, single pack. Produkttype: Bordplade router. Wi-Fi-bånd: Dual-band (2.4GHz + 5GHz or 2.4GHz + 6GHz), Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be), WLAN dataoverførselshastighed (maks): 5764 Mbit/s. Intern hukommelse: 512 MB. Bredde: 57 mm, Dybde: 95 mm, Højde: 189 mm. Antal produkter inkluderet: 1 stk
8 på lager









