Materialet i kablet er PVC-frit, hvilket betyder at der ikke frigøres noget halogengas ved en evt. brand.
Deltaco U/UTP Netværkskabel, LSZH, Cat6, 100m, 250MHz, grå
3.319,00 kr. (ex. moms: 2.655,20 kr.)
Deltaco U/UTP Netværkskabel, LSZH, Cat6, 100m, 250MHz, Delta-certificeret, grå. Kabellængde: 100 m, Standard for kabler: Cat6, Kabelafskærmning: U/UTP (UTP), Produktfarve: Grå
8 på lager
Varenummer (SKU): TP-48PH
Kategori: Netværkskabler
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Deltaco |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 3,8 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 250 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 4 kg |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Funktioner | |
| Kabellængde | 100 m |
| Standard for kabler | Cat6 |
| Kabelafskærmning | U/UTP (UTP) |
| Stik 1 | Ingen |
| Stik 2 | Ingen |
| Produktfarve | Grå |
| Stik 1 køn | Ingen |
| Stik 2 køn | Ingen |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| AWG-ledningsstørrelse | 24 |
| Frekvens | 250 MHz |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544492000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 250 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 130 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 8,5 kg |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 260 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 2 stk |
| Bæredygtighed | |
| Indeholder ikke | Halogen |
Relaterede varer
1.819,00 kr. (ex. moms: 1.455,20 kr.)
3.009,00 kr. (ex. moms: 2.407,20 kr.)
889,00 kr. (ex. moms: 711,20 kr.)
1.539,00 kr. (ex. moms: 1.231,20 kr.)
16.989,00 kr. (ex. moms: 13.591,20 kr.)
1.649,00 kr. (ex. moms: 1.319,20 kr.)
839,00 kr. (ex. moms: 671,20 kr.)
969,00 kr. (ex. moms: 775,20 kr.)









