Installationskabel til profesionelt brug med fire individuelle folieskærmet ledninger og en afledningsskærm som også er af folie. Altsammen er omsluttet af robust LSZH-materiale.
Deltaco S/FTP Cat7 installationskabel, 305m, 600MHz, LSZH, hvid
16.959,00 kr. (ex. moms: 13.567,20 kr.)
Deltaco S/FTP Cat7 installationskabel, 305m, 600MHz, Delta-certificeret, LSZH, hvid. Kabellængde: 305 m, Standard for kabler: Cat7, Kabelafskærmning: F/FTP (FFTP), Dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Produktfarve: Hvid
15 på lager
Varenummer (SKU): TP-71C
Kategori: Netværkskabler
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Deltaco |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 18,5 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 400 mm |
| Pakkedybde | 260 mm |
| Pakkehøjde | 400 mm |
| Pakkevægt | 20,3 kg |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Funktioner | |
| Kabellængde | 305 m |
| Standard for kabler | Cat7 |
| Kabelafskærmning | F/FTP (FFTP) |
| Stik 1 | Ingen |
| Stik 2 | Ingen |
| Produktfarve | Hvid |
| Stik 1 køn | Ingen |
| Stik 2 køn | Ingen |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| AWG-ledningsstørrelse | 23 |
| Dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
| Frekvens | 600 MHz |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544492000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 400 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 21 kg |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 420 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 1 stk |
Relaterede varer
3.319,00 kr. (ex. moms: 2.655,20 kr.)
12.629,00 kr. (ex. moms: 10.103,20 kr.)
919,00 kr. (ex. moms: 735,20 kr.)
9.439,00 kr. (ex. moms: 7.551,20 kr.)
969,00 kr. (ex. moms: 775,20 kr.)
2.999,00 kr. (ex. moms: 2.399,20 kr.)
9.059,00 kr. (ex. moms: 7.247,20 kr.)
1.539,00 kr. (ex. moms: 1.231,20 kr.)









