| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Deltaco |
| Vægt & størrelser | |
| Ydre diameter | 7,8 mm |
| Vægt | 5,6 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 280 mm |
| Pakkedybde | 260 mm |
| Pakkehøjde | 280 mm |
| Pakkevægt | 6,6 kg |
| Pakketype | Trætromme |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Funktioner | |
| Kabellængde | 100 m |
| Standard for kabler | Cat6a |
| Kabelafskærmning | U/FTP (STP) |
| Stik 1 | Ingen |
| Stik 2 | Ingen |
| Produktfarve | Hvid |
| Stik 1 køn | Ingen |
| Stik 2 køn | Ingen |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| Ledertype | Robust |
| Kabeltype | Kabel på hjul |
| Kabelteknologi | 10GBase-T |
| Ethernet-grænsefladetype | 10 Gigabit Ethernet, Hurtigt ethernet, Gigabit Ethernet |
| AWG-ledningsstørrelse | 23 |
| Dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
| Frekvens | 500 MHz |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544492000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 280 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 7,3 kg |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 300 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 1 stk |
| Bæredygtighed | |
| Indeholder ikke | Halogen |
Deltaco TP-54C netværkskabel Hvid 100 m Cat6a U/FTP (STP)
4.299,00 kr. (ex. moms: 3.439,20 kr.)
Deltaco TP-54C. Kabellængde: 100 m, Standard for kabler: Cat6a, Kabelafskærmning: U/FTP (STP), Dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Produktfarve: Hvid
5 på lager
Varenummer (SKU): TP-54C
Kategori: Netværkskabler
Relaterede varer
3.009,00 kr. (ex. moms: 2.407,20 kr.)
9.389,00 kr. (ex. moms: 7.511,20 kr.)
12.649,00 kr. (ex. moms: 10.119,20 kr.)
3.319,00 kr. (ex. moms: 2.655,20 kr.)
1.539,00 kr. (ex. moms: 1.231,20 kr.)
969,00 kr. (ex. moms: 775,20 kr.)
1.819,00 kr. (ex. moms: 1.455,20 kr.)
5.459,00 kr. (ex. moms: 4.367,20 kr.)









