| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Deltaco |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 5 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 250 mm |
| Pakkedybde | 210 mm |
| Pakkehøjde | 250 mm |
| Pakkevægt | 5,2 kg |
| Pakketype | Trætromme |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Funktioner | |
| Kabellængde | 100 m |
| Standard for kabler | Cat6 |
| Kabelafskærmning | F/UTP (FTP) |
| Stik 1 | Ingen |
| Stik 2 | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Stik 1 køn | Ingen |
| Stik 2 køn | Ingen |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| Kabeltype | Kabel på hjul |
| Kabelteknologi | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet-grænsefladetype | Hurtigt ethernet, Gigabit Ethernet |
| AWG-ledningsstørrelse | 23 |
| Dataoverførselshastighed | 1000 Mbit/s |
| Frekvens | 250 MHz |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544492000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 250 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 210 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 11 kg |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 270 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 2 stk |
| Bæredygtighed | |
| Indeholder ikke | Halogen |
Deltaco TP-49F netværkskabel Sort 100 m Cat6 F/UTP (FTP)
4.019,00 kr. (ex. moms: 3.215,20 kr.)
Deltaco TP-49F. Kabellængde: 100 m, Standard for kabler: Cat6, Kabelafskærmning: F/UTP (FTP), Dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Produktfarve: Sort
52 på lager
Varenummer (SKU): TP-49F
Kategori: Netværkskabler
Relaterede varer
9.529,00 kr. (ex. moms: 7.623,20 kr.)
6.699,00 kr. (ex. moms: 5.359,20 kr.)
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)
839,00 kr. (ex. moms: 671,20 kr.)
12.739,00 kr. (ex. moms: 10.191,20 kr.)
12.569,00 kr. (ex. moms: 10.055,20 kr.)
3.349,00 kr. (ex. moms: 2.679,20 kr.)
1.449,00 kr. (ex. moms: 1.159,20 kr.)









