Materialet i kablet er PVC-frit, hvilket betyder at der ikke frigøres noget halogengas ved en evt. brand.
Deltaco TP-45H
3.189,00 kr. (ex. moms: 2.551,20 kr.)
Deltaco TP-45H. Kabellængde: 100 m, Standard for kabler: Cat6, Kabelafskærmning: U/UTP (UTP), Produktfarve: Hvid
123 på lager
Varenummer (SKU): TP-45H
Kategori: Netværkskabler
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Deltaco |
| Vægt & størrelser | |
| Isolering, tykkelse | 0,228 mm |
| Ydre diameter | 2,2 mm |
| Vægt | 4,2 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 250 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 250 mm |
| Pakkevægt | 4,4 kg |
| Pakketype | Spole |
| Godkendelser | |
| Certificering | CE |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Andre funktioner | |
| Isolering ydre diameter | 1,03 mm |
| Funktioner | |
| Kabellængde | 100 m |
| Standard for kabler | Cat6 |
| Kabelafskærmning | U/UTP (UTP) |
| Stik 1 | Ingen |
| Stik 2 | Ingen |
| Produktfarve | Hvid |
| Stik 1 køn | Ingen |
| Stik 2 køn | Ingen |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| Ledertype | Robust |
| Ledningsmateriale | Kobber |
| AWG-ledningsstørrelse | 23 |
| Frekvens | 250 MHz |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544492000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 250 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 140 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 9,5 kg |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 270 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 2 stk |
| Bæredygtighed | |
| Indeholder ikke | Halogen |
Relaterede varer
12.739,00 kr. (ex. moms: 10.191,20 kr.)
1.009,00 kr. (ex. moms: 807,20 kr.)
1.179,00 kr. (ex. moms: 943,20 kr.)
17.119,00 kr. (ex. moms: 13.695,20 kr.)
1.119,00 kr. (ex. moms: 895,20 kr.)
1.129,00 kr. (ex. moms: 903,20 kr.)
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)
6.699,00 kr. (ex. moms: 5.359,20 kr.)









