Materialet i kablet er PVC-frit, hvilket gør at der ikke frigøres noget halogengas ved en eventuel brand.
Deltaco TP-48H
4.059,00 kr. (ex. moms: 3.247,20 kr.)
Deltaco TP-48H. Kabellængde: 100 m, Standard for kabler: Cat6, Kabelafskærmning: F/UTP (FTP), Produktfarve: Grå
7 på lager
Varenummer (SKU): TP-48H
Kategori: Netværkskabler
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Deltaco |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 5,4 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 2550 mm |
| Pakkedybde | 210 mm |
| Pakkehøjde | 250 mm |
| Pakkevægt | 5,6 kg |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Funktioner | |
| Kabellængde | 100 m |
| Standard for kabler | Cat6 |
| Kabelafskærmning | F/UTP (FTP) |
| Stik 1 | Ingen |
| Stik 2 | Ingen |
| Produktfarve | Grå |
| Stik 1 køn | Ingen |
| Stik 2 køn | Ingen |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| AWG-ledningsstørrelse | 23 |
| Frekvens | 250 MHz |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544492000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 2550 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 210 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 12 kg |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 270 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 2 stk |
| Bæredygtighed | |
| Indeholder ikke | Halogen |
Relaterede varer
1.469,00 kr. (ex. moms: 1.175,20 kr.)
5.459,00 kr. (ex. moms: 4.367,20 kr.)
969,00 kr. (ex. moms: 775,20 kr.)
1.369,00 kr. (ex. moms: 1.095,20 kr.)
1.819,00 kr. (ex. moms: 1.455,20 kr.)
1.539,00 kr. (ex. moms: 1.231,20 kr.)
1.649,00 kr. (ex. moms: 1.319,20 kr.)
9.389,00 kr. (ex. moms: 7.511,20 kr.)









