| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Deltaco |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 1,74 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 300 mm |
| Pakkedybde | 60 mm |
| Pakkehøjde | 320 mm |
| Pakkevægt | 1,9 kg |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Funktioner | |
| Kabellængde | 50 m |
| Standard for kabler | Cat6a |
| Kabelafskærmning | U/UTP (UTP) |
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | RJ-45 |
| Produktfarve | Grå |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| AWG-ledningsstørrelse | 26 |
| Dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
| Frekvens | 500 MHz |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544421000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 300 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 60 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 14,5 kg |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 350 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 7 stk |
Deltaco U/UTP Cat6A patch cable, 50m, 500MHz, Delta, LSZH, grey
1.939,00 kr. (ex. moms: 1.551,20 kr.)
Deltaco U/UTP Cat6A patch cable, 50m, 500MHz, Delta, LSZH, grey. Kabellængde: 50 m, Standard for kabler: Cat6a, Kabelafskærmning: U/UTP (UTP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, Dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Produktfarve: Grå
60 på lager









