Materialet i kabelet er fri for PVC-plast hvilket gør at der ikke udledes halogengas ved en eventuel brand.
Deltaco U/UTP Cat6a Netværkskabel, 20m, 500MHz, LSZH, grå
769,00 kr. (ex. moms: 615,20 kr.)
Deltaco U/UTP Cat6a Netværkskabel, 20m, 500MHz, Delta-certificeret, LSZH, grå. Kabellængde: 20 m, Standard for kabler: Cat6a, Kabelafskærmning: U/UTP (UTP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Produktfarve: Grå
70 på lager
Varenummer (SKU): TP-620AU
Kategori: Netværkskabler
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Deltaco |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 820 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 330 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 360 mm |
| Pakkevægt | 838 g |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Funktioner | |
| Kabellængde | 20 m |
| Standard for kabler | Cat6a |
| Kabelafskærmning | U/UTP (UTP) |
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | RJ-45 |
| Produktfarve | Grå |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| AWG-ledningsstørrelse | 24 |
| Frekvens | 500 MHz |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544421000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 330 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 30 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 12,4 kg |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 310 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 14 stk |
| Bæredygtighed | |
| Indeholder ikke | Halogen |
Relaterede varer
12.329,00 kr. (ex. moms: 9.863,20 kr.)
879,00 kr. (ex. moms: 703,20 kr.)
1.159,00 kr. (ex. moms: 927,20 kr.)
1.519,00 kr. (ex. moms: 1.215,20 kr.)
959,00 kr. (ex. moms: 767,20 kr.)
1.789,00 kr. (ex. moms: 1.431,20 kr.)
1.459,00 kr. (ex. moms: 1.167,20 kr.)
3.279,00 kr. (ex. moms: 2.623,20 kr.)









