Standard folieskærmet lige netværkskabel med støbte RJ45-stik.
Deltaco F/UTP Cat5e patch cable, 50m, 100MHz, grey
1.349,00 kr. (ex. moms: 1.079,20 kr.)
Deltaco F/UTP Cat5e patch cable, 50m, 100MHz, grey. Kabellængde: 50 m, Standard for kabler: Cat5e, Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, Produktfarve: Grå
69 på lager
Varenummer (SKU): 50-STP
Kategori: Netværkskabler
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Deltaco |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 1,64 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 300 mm |
| Pakkedybde | 60 mm |
| Pakkehøjde | 320 mm |
| Pakkevægt | 1,8 kg |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Funktioner | |
| Kabellængde | 50 m |
| Standard for kabler | Cat5e |
| Stik 1 | RJ-45 |
| Stik 2 | RJ-45 |
| Produktfarve | Grå |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| AWG-ledningsstørrelse | 26 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544421000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 300 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 60 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 13,5 kg |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 350 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 7 stk |
Relaterede varer
2.969,00 kr. (ex. moms: 2.375,20 kr.)
1.629,00 kr. (ex. moms: 1.303,20 kr.)
1.419,00 kr. (ex. moms: 1.135,20 kr.)
819,00 kr. (ex. moms: 655,20 kr.)
16.789,00 kr. (ex. moms: 13.431,20 kr.)
12.329,00 kr. (ex. moms: 9.863,20 kr.)
9.279,00 kr. (ex. moms: 7.423,20 kr.)
3.279,00 kr. (ex. moms: 2.623,20 kr.)









