| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Deltaco |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 4,2 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 250 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 250 mm |
| Pakkevægt | 4,4 kg |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Funktioner | |
| Kabellængde | 305 m |
| Standard for kabler | Cat6 |
| Kabelafskærmning | U/UTP (UTP) |
| Stik 1 | Ingen |
| Stik 2 | Ingen |
| Produktfarve | Hvid |
| Stik 1 køn | Ingen |
| Stik 2 køn | Ingen |
| AWG-ledningsstørrelse | 23 |
| Dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
| Frekvens | 250 MHz |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544492000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 250 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 140 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 9,5 kg |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 270 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 2 stk |
Deltaco U/UTP Cat6 riser install cable 100m drum 250MHz grey
3.389,00 kr. (ex. moms: 2.711,20 kr.)
Deltaco U/UTP Cat6 riser install cable 100m drum 250MHz grey. Kabellængde: 305 m, Standard for kabler: Cat6, Kabelafskærmning: U/UTP (UTP), Dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Produktfarve: Hvid
10 på lager









