Installationskabel til professionelt brug med fire individuelt folieskærmede kabelpar og en flettet afledningsskærm. Altsammen er indbygget i et slidstærkt og medgørligt LSZH-materiale.
Deltaco S/FTP Cat7 installationskabel, 305m, 600MHz, Delta-certificeret, LSZH, grå
15.319,00 kr. (ex. moms: 12.255,20 kr.)
Deltaco S/FTP Cat7 installationskabel, 305m, 600MHz, Delta-certificeret, LSZH, grå. Kabellængde: 305 m, Standard for kabler: Cat7, Kabelafskærmning: S/FTP (S-STP), Dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Produktfarve: Grå
9 på lager
Varenummer (SKU): TP-71
Kategori: Netværkskabler
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Deltaco |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 18,5 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 400 mm |
| Pakkedybde | 260 mm |
| Pakkehøjde | 400 mm |
| Pakkevægt | 20,3 kg |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Funktioner | |
| Kabellængde | 305 m |
| Standard for kabler | Cat7 |
| Kabelafskærmning | S/FTP (S-STP) |
| Stik 1 | Ingen |
| Stik 2 | Ingen |
| Produktfarve | Grå |
| Stik 1 køn | Ingen |
| Stik 2 køn | Ingen |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| Ledningsmateriale | Kobber |
| AWG-ledningsstørrelse | 23 |
| Dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
| Frekvens | 600 MHz |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8544492000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 400 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 21 kg |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 420 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 1 stk |
| Bæredygtighed | |
| Indeholder ikke | Halogen |
Relaterede varer
1.629,00 kr. (ex. moms: 1.303,20 kr.)
6.569,00 kr. (ex. moms: 5.255,20 kr.)
1.109,00 kr. (ex. moms: 887,20 kr.)
1.519,00 kr. (ex. moms: 1.215,20 kr.)
9.279,00 kr. (ex. moms: 7.423,20 kr.)
1.569,00 kr. (ex. moms: 1.255,20 kr.)
1.789,00 kr. (ex. moms: 1.431,20 kr.)
12.329,00 kr. (ex. moms: 9.863,20 kr.)









