| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Lenovo |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 11 |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Værtsgrænseflade | M.2 |
| Grænseflade | WWAN |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 30 mm |
| Dybde | 42 mm |
| Højde | 2,3 mm |
| Vægt | 6,2 g |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Netværk | |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 1000 Mbit/s |
| 3G standard | HSPA+, WCDMA |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Generering af mobilnetværk | 4G |
| MU-MIMO | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 53 mm |
| Pakkedybde | 144 mm |
| Pakkehøjde | 177 mm |
| Pakkevægt | 30 g |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Komponent til | Laptop |
| Antennedesign | Intern |
| Certificering | CE for EU KCC for Korea IFT for Mexico NTC for Philippines ICASA for South Africa NCC for Taiwan. |
Lenovo 4XC1M72795 netværkskort Intern WWAN 1000 Mbit/s
1.449,00 kr. (ex. moms: 1.159,20 kr.)
Lenovo 4XC1M72795. Intern. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Værtsgrænseflade: M.2, Grænseflade: WWAN. Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s
21 på lager
Varenummer (SKU): 4XC1M72795
Kategori: Netværkskort
Relaterede varer
839,00 kr. (ex. moms: 671,20 kr.)
259,00 kr. (ex. moms: 207,20 kr.)
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
849,00 kr. (ex. moms: 679,20 kr.)
1.449,00 kr. (ex. moms: 1.159,20 kr.)
939,00 kr. (ex. moms: 751,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
469,00 kr. (ex. moms: 375,20 kr.)









