| Diverse | |
|---|---|
| Producent | TP-LINK |
| Tekniske detaljer | |
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB |
| Grænseflade | WLAN |
| USB-stik formfaktor | Lige |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 90,2 mm |
| Dybde | 29,2 mm |
| Højde | 12,9 mm |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
| Netværk | |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 1201 Mbit/s |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Understøttede WLAN-dataoverførselshastigheder | 11,54,300,400,574,867 Mbit/s |
| Sikkerhedsalgoritmer | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 150 mm |
| Pakkedybde | 200 mm |
| Pakkehøjde | 39 mm |
| Pakkevægt | 110 g |
| Emballage indhold | |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
| Design | |
| Intern | Ingen |
| Komponent til | PC |
| Produktfarve | Sort |
| Sendeeffekt (CE) | 18.5 - 21.5 dBm |
| Sendeeffekt (FCC) | 19 dBm |
| LED-indikatorer | Status |
| Driftsmodus | Infrastruktur-tilstand |
TP-Link Archer TX20U WLAN 1201 Mbit/s
359,00 kr. (ex. moms: 287,20 kr.)
TP-Link Archer TX20U. Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Værtsgrænseflade: USB, Grænseflade: WLAN. Maksimal dataoverførselshastighed: 1201 Mbit/s, Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi-bånd: Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz). Produktfarve: Sort
6 på lager
Varenummer (SKU): ARCHER TX20U
Kategori: Netværkskort
Relaterede varer
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
3.829,00 kr. (ex. moms: 3.063,20 kr.)
259,00 kr. (ex. moms: 207,20 kr.)
279,00 kr. (ex. moms: 223,20 kr.)
569,00 kr. (ex. moms: 455,20 kr.)
679,00 kr. (ex. moms: 543,20 kr.)
3.309,00 kr. (ex. moms: 2.647,20 kr.)









