| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Lenovo |
| Tekniske detaljer | |
| Garantiperiode | 1 År |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Værtsgrænseflade | M.2 |
| Grænseflade | WWAN |
| Antal USB-porte | 1 |
| USB version | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 42 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Højde | 2,3 mm |
| Vægt | 6,8 g |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | -25 - 75 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 90 °C |
| Netværk | |
| Generering af mobilnetværk | 4G |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 53 mm |
| Pakkedybde | 144 mm |
| Pakkehøjde | 177 mm |
| Pakkevægt | 30 g |
| Andre funktioner | |
| Type | WWAN Card |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Komponent til | Laptop |
| Kompatible produkter | ThinkPad |
Lenovo 4XC1R04815 netværkskort Intern WWAN
1.479,00 kr. (ex. moms: 1.183,20 kr.)
Lenovo 4XC1R04815. Intern. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Værtsgrænseflade: M.2, Grænseflade: WWAN
19 på lager
Varenummer (SKU): 4XC1R04815
Kategori: Netværkskort
Relaterede varer
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
499,00 kr. (ex. moms: 399,20 kr.)
839,00 kr. (ex. moms: 671,20 kr.)
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
929,00 kr. (ex. moms: 743,20 kr.)
1.449,00 kr. (ex. moms: 1.159,20 kr.)
289,00 kr. (ex. moms: 231,20 kr.)
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)









