| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Synology |
| Tekniske detaljer | |
| Garantiperiode | 5 År |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | PCI Express |
| Fiberkanal porte | 2 |
| Fiber optisk strømstik | SFP+ |
| PCI version | 3.0 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 168 mm |
| Dybde | 17,3 mm |
| Højde | 69 mm |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Netværk | |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
| Link aggregering | Ja |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Komponent til | NAS/lagringsserver |
Synology E10G30-F2 netværkskort Intern 10000 Mbit/s
3.179,00 kr. (ex. moms: 2.543,20 kr.)
Synology E10G30-F2. Intern. Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Værtsgrænseflade: PCI Express. Maksimal dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s
12 på lager









