| Diverse | |
|---|---|
| Producent | ASUS |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Værtsgrænseflade | USB |
| Grænseflade | Bluetooth |
| USB-stik formfaktor | Lige |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 17 mm |
| Dybde | 14 mm |
| Højde | 7 mm |
| Vægt | 1,9 g |
| Strømstyring | |
| USB-drevet | Ja |
| Netværk | |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 1,5 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 6.0 |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 90 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 25 mm |
| Pakkevægt | 30 g |
| Design | |
| Intern | Ingen |
| Komponent til | PC/Laptop |
| Produktfarve | Sort, Guld |
ASUS USB-BT600 Bluetooth 1,5 Mbit/s
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
ASUS USB-BT600. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Værtsgrænseflade: USB, Grænseflade: Bluetooth. Maksimal dataoverførselshastighed: 1,5 Mbit/s. USB-drevet. Produktfarve: Sort, Guld
5 på lager









