| Diverse | |
|---|---|
| Producent | TP-LINK |
| Porte & Grænseflader | |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 3 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 224 mm |
| Dybde | 79 mm |
| Højde | 60 mm |
| Vægt | 330,9 g |
| Strømstyring | |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) -type understøttet | Passive PoE |
| DC spændingsområde | 12 V |
| Driftsbetingelser | |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
| Sikkerhed | |
| Sikkerhedsalgoritmer | SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH |
| Filtrering af MAC-adresser | Ja |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Ja |
| Adgangskontrolliste (ACL) | Ja |
| Godkendelser | |
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Administrationsfunktioner | |
| Webbaseret administration | Ja |
| Syslog | Ja |
| Emballage indhold | |
| Hurtig start guide | Ja |
| Antenne | |
| Antenne type | Intern |
| Antenneretningstype | Retningsbestemt |
| Antennefunktioner | Integreret antenne |
| Niveau for antennestyrke (maks.) | 11 dBi |
| Polarisering | Dobbelt polarisering |
| Design | |
| Placering | Pæl |
| Produktfarve | Hvid |
| Knap til nulstilling | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Funktioner | |
| 2.4 GHz | Ingen |
| 5 GHz | Ja |
| 6 GHz | Ingen |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 867 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Kabelteknologi | 10/100/1000Base-T(X) |
| MIMO | Ja |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| VLAN understøttelse | Ja |
| Begrænsning af hastighed | Ja |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Stråleformning | Ja |
| Sendeeffekt (CE) | <23dBm (5 GHz, band 1/2, EIRP); <30dBm (5 GHz band3, EIRP) |
| Sendeeffekt (FCC) | <22dBm (5 GHz band1/4) |
TP-Link EAP215-BRIDGE KIT(EU) WLAN adgangspunkt 867 Mbit/s Hvid Strøm over Ethernet (PoE)
1.759,00 kr. (ex. moms: 1.407,20 kr.)
TP-Link EAP215-BRIDGE KIT(EU). 5 GHz, Maksimal dataoverførselshastighed: 867 Mbit/s. Sikkerhedsalgoritmer: SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH. Ethernet LAN-datahastigheder: 10,100,1000 Mbit/s. Strøm over Ethernet (PoE). Produktfarve: Hvid
14 på lager
Varenummer (SKU): EAP215-Bridge KIT(EU)
Kategori: Trådløse Access Points
Relaterede varer
2.539,00 kr. (ex. moms: 2.031,20 kr.)
2.419,00 kr. (ex. moms: 1.935,20 kr.)
579,00 kr. (ex. moms: 463,20 kr.)
1.519,00 kr. (ex. moms: 1.215,20 kr.)
1.819,00 kr. (ex. moms: 1.455,20 kr.)
799,00 kr. (ex. moms: 639,20 kr.)
409,00 kr. (ex. moms: 327,20 kr.)
1.989,00 kr. (ex. moms: 1.591,20 kr.)









