| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 249 mm |
| Højde | 361 mm |
| Vægt | 728 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 1,31 kg |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Kapabilitet | HL-L6210DW, HL-L5210DW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 11000 Sider |
| Patron kapacitet | Ekstra (Super) højt udbytte |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Logistik data | |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 4 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 24 stk |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Produkter pr. palle | 72 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,8 cm |
| Pallens bruttovægt | 99,6 kg |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Brother TN-3600XXL tonerpatron 1 stk Original Sort
1.869,00 kr. (ex. moms: 1.495,20 kr.)
Brother TN-3600XXL. Sort toner sideydelse: 11000 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
12 på lager
Varenummer (SKU): TN3600XXL
Kategori: Blækpatroner
Relaterede varer
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
309,00 kr. (ex. moms: 247,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)









