| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Canon |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 112 mm |
| Pakkedybde | 103 mm |
| Pakkehøjde | 26 mm |
| Pakkevægt | 40 g |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Grå |
| Kapabilitet | Pixma MG575x, MG685x, MG775x |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk sidekapacitet | 289 Sider |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Farve blæk volumen | 11 ml |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Japan |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Canon 0335C001 blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Grå
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
Canon 0335C001. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 289 Sider, Farve blæk volumen: 11 ml, Udskrivning af farver: Grå, Antal pr. pakke: 1 stk
5 på lager









