| Diverse | |
|---|---|
| Producent | OKI |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -15 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 312 mm |
| Pakkedybde | 123 mm |
| Pakkehøjde | 123 mm |
| Pakkevægt | 480 g |
| Pakketype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | OKI |
| Kapabilitet | C301dn, C321dn |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 2200 Sider |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Patron retur og genbrug | Ja |
| Mængde pr. kasse | 1 stk |
| Produktfarve | Blå, Grå |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
OKI 44973536 tonerpatron 1 stk Original Sort
1.069,00 kr. (ex. moms: 855,20 kr.)
OKI 44973536. Sort toner sideydelse: 2200 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
5 på lager
Varenummer (SKU): 44973536
Kategori: Blækpatroner
Relaterede varer
469,00 kr. (ex. moms: 375,20 kr.)
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)









