| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 450 mm |
| Pakkedybde | 245 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 0,57 g |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Lys cyan |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | SureColor P7560/P9560 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk volumen | 350 ml |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 490 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 350 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 190 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 24 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 9,5 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Epson C13T44Q540 blækpatron 1 stk Original Lys cyan
1.449,00 kr. (ex. moms: 1.159,20 kr.)
Epson C13T44Q540. Farve blæk volumen: 350 ml, Antal pr. pakke: 1 stk
24 på lager
Varenummer (SKU): C13T44Q540
Kategori: Blækpatroner
Relaterede varer
559,00 kr. (ex. moms: 447,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
219,00 kr. (ex. moms: 175,20 kr.)
589,00 kr. (ex. moms: 471,20 kr.)
699,00 kr. (ex. moms: 559,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)









