| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 50 mm |
| Pakkedybde | 350 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 1,05 g |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Gul |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | SureColor P7560/P9560 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk volumen | 700 ml |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 350 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 475 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 160 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 12 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 9,6 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Epson UltraChrome Pro 12 blækpatron 1 stk Original Gul
2.619,00 kr. (ex. moms: 2.095,20 kr.)
Epson UltraChrome Pro 12. Farve blæk volumen: 700 ml, Antal pr. pakke: 1 stk
10 på lager
Varenummer (SKU): C13T44J440
Kategori: Blækpatroner
Relaterede varer
259,00 kr. (ex. moms: 207,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
309,00 kr. (ex. moms: 247,20 kr.)









