Denne TN326M store toner i magenta er specielt udviklet til at fungere perfekt sammen med din Brother-printer. TN326M blandes hurtigt og nemt med andre farver, så dine udskrifter leveres hurtigt og i super kvalitet.
Brother TN-326M tonerpatron 1 stk Original Magenta
1.499,00 kr. (ex. moms: 1.199,20 kr.)
Brother TN-326M. Farve toner sideydelse: 3500 Sider, Udskrivning af farver: Magenta, Antal pr. pakke: 1 stk
6 på lager
Varenummer (SKU): TN326M
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 166 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 340 mm |
| Vægt | 553 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 875 g |
| Pakketype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Sideudbytte fodnote | ISO/IEC 19798 |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | HL-L8250CDN, HL-L8350CDW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve toner sideydelse | 3500 Sider |
| Produktfarve | Sort, Magenta |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 36 stk |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Produkter pr. palle | 144 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,7 cm |
| Pallens bruttovægt | 162 kg |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Relaterede varer
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
269,00 kr. (ex. moms: 215,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
279,00 kr. (ex. moms: 223,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
589,00 kr. (ex. moms: 471,20 kr.)









