| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Driftsbetingelser | |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 40 mm |
| Pakkedybde | 290 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 0,19 g |
| Pakketype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Certificering | CE |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | - WorkForce Pro WF-C5790DWF - WorkForce Pro WF-C5710DWF - WorkForce Pro WF-C5290DW - WorkForce Pro WF-C5210DW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk sidekapacitet | 3000 Sider |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Farve blæk volumen | 19,9 ml |
| OEM-kode | C13T944240 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Epson C13T944240 blækpatron 1 stk Original Blå
589,00 kr. (ex. moms: 471,20 kr.)
Epson C13T944240. Farve blæk sidekapacitet: 3000 Sider, Farve blæk volumen: 19,9 ml, Udskrivning af farver: Blå, Antal pr. pakke: 1 stk
8 på lager
Varenummer (SKU): C13T944240
Kategori: Blækpatroner
Relaterede varer
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
429,00 kr. (ex. moms: 343,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
279,00 kr. (ex. moms: 223,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)









