Brother TN1150-toneren er fremstillet af eksperter og grundigt testet for at garantere, at dine udskrifter leveres hurtigt og med perfekt klarhed. Originale forbrugsstoffer som TN1150 giver generelt mere værdi for pengene end billigere alternativer og beskytter også din printers garanti, hvilket giver dig ro i sindet.Brother tager hensyn til miljøpåvirkningen i alle faser af din printers livscyklus og reducerer mængden af affald på lossepladsen. Brother-hardware og -tonere er bygget til at have så lille en indvirkning på miljøet som muligt. Original Brother TN1150 toner – det er det værd, hver gang.
Brother TN-1150 tonerpatron 1 stk Original Sort
429,00 kr. (ex. moms: 343,20 kr.)
Brother TN-1150. Sort toner sideydelse: 1000 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
6 på lager
Varenummer (SKU): TN1150
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 52 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Højde | 265 mm |
| Vægt | 380 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 106 mm |
| Pakkedybde | 148 mm |
| Pakkehøjde | 349 mm |
| Pakkevægt | 550 g |
| Pakketype | Kasse |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Kapabilitet | DCP-L1640W, DCP-L1642W, DCP-L1660W, HL-L1240W, HL-L1242W |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 1000 Sider |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Produktfarve | Sort |
Relaterede varer
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
469,00 kr. (ex. moms: 375,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
3.289,00 kr. (ex. moms: 2.631,20 kr.)
589,00 kr. (ex. moms: 471,20 kr.)









