Denne TN326Y store toner i gul er specielt udviklet til at fungere perfekt sammen med din Brother-printer. TN326Y blandes hurtigt og nemt med andre farver, så dine udskrifter leveres hurtigt og i super kvalitet.
Brother TN-326Y tonerpatron 1 stk Original Gul
1.509,00 kr. (ex. moms: 1.207,20 kr.)
Brother TN-326Y. Farve toner sideydelse: 3500 Sider, Udskrivning af farver: Gul, Antal pr. pakke: 1 stk
5 på lager
Varenummer (SKU): TN326Y
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 166 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 340 mm |
| Vægt | 563 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 886 g |
| Pakketype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Sideudbytte fodnote | ISO/IEC 19798 |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Gul |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | HL-L8250CDN, HL-L8350CDW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve toner sideydelse | 3500 Sider |
| Produktfarve | Sort, Gul |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 36 stk |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Produkter pr. palle | 144 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,3 cm |
| Pallens bruttovægt | 144,7 kg |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Relaterede varer
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
699,00 kr. (ex. moms: 559,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
269,00 kr. (ex. moms: 215,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
589,00 kr. (ex. moms: 471,20 kr.)









