TN3520 giver op til 20.000 A4 sider, så du får virkelig værdi for dine penge. Brother TN3520 sørger for, at du får udskrifter i høj kvalitet samtidig med at din printer fungerer optimalt.
Brother TN-3520 tonerpatron 1 stk Original Sort
1.999,00 kr. (ex. moms: 1.599,20 kr.)
Brother TN-3520. Sort toner sideydelse: 20000 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
6 på lager
Varenummer (SKU): TN3520
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 361 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 251 mm |
| Vægt | 1,14 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 1,59 kg |
| Pakketype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | MFC-L6900DW MFC-L6900DWT HL-L6400DW HL-L6400DWT |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 20000 Sider |
| Patron kapacitet | Ekstra (Super) højt udbytte |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 3 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 27 stk |
| Lag pr. palle | 9 stk |
| Produkter pr. palle | 81 stk |
| Pallens bruttohøjde | 16,4 cm |
| Pallens bruttovægt | 153,5 kg |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Relaterede varer
469,00 kr. (ex. moms: 375,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
699,00 kr. (ex. moms: 559,20 kr.)
279,00 kr. (ex. moms: 223,20 kr.)
219,00 kr. (ex. moms: 175,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)









