Med den originale Brother TN320C cyan toner kan du få glæde af hurtige udskrivningshastigheder, øget produktivitet og gennemslagskraftig grafik, hver gang du udskriver. TN325C toneren er designet efter Brothers gode specifikationer og kan producere op til 1.500 levende og iøjnefaldende sider.
Brother TN-320C tonerpatron 1 stk Original Blå
839,00 kr. (ex. moms: 671,20 kr.)
Brother TN-320C. Farve toner sideydelse: 1500 Sider, Udskrivning af farver: Blå, Antal pr. pakke: 1 stk
8 på lager
Varenummer (SKU): TN320C
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 166 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 340 mm |
| Vægt | 477 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 908 g |
| Andre funktioner | |
| Farve | Ja |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | HL4140CN, HL4150CDN, HL4570CDW, HL4570CDWT, DCP9055CDN, DCP9270, MFC9460CDN, MFC9465CDN, MFC9970CDW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve toner sideydelse | 1500 Sider |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 36 stk |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Produkter pr. palle | 144 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,1 cm |
| Pallens bruttovægt | 142,2 kg |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Relaterede varer
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
669,00 kr. (ex. moms: 535,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
699,00 kr. (ex. moms: 559,20 kr.)
3.249,00 kr. (ex. moms: 2.599,20 kr.)









