Den originale Brother TN325M magenta toner, som er designet til at fungere perfekt sammen med din Brother printer, kan spare dig for mange penge. Samtidig sikrer den, at du får farve-dokumenter i høj kvalitet, hver gang du printer.
Brother TN-325M tonerpatron 1 stk Original Magenta
1.489,00 kr. (ex. moms: 1.191,20 kr.)
Brother TN-325M. Farve toner sideydelse: 3500 Sider, Udskrivning af farver: Magenta, Antal pr. pakke: 1 stk
9 på lager
Varenummer (SKU): TN325M
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 166 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 340 mm |
| Vægt | 556 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 950 g |
| Pakketype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Farve | Ja |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Kapabilitet | DCP-9055CDN, DCP-9270CDN, HL-4140CN, HL-4150CDN, HL-4570CDW, HL-4570CDWT, MFC-9460CDN, MFC-9465CDN, MFC-9970CDWb |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve toner sideydelse | 3500 Sider |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 36 stk |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Produkter pr. palle | 144 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,4 cm |
| Pallens bruttovægt | 146,5 kg |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Relaterede varer
559,00 kr. (ex. moms: 447,20 kr.)
429,00 kr. (ex. moms: 343,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
269,00 kr. (ex. moms: 215,20 kr.)
469,00 kr. (ex. moms: 375,20 kr.)
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)









