Køb LC227XLVALBP sampak. Pakken indeholder LC227XLBK, LC225XLC, LC225XLM og LC225XLY XL-blækpatroner. Blækpatronerne er nemme at udskifte og giver fremragende resultater hver gang.
Brother LC-227XLVALBP blækpatron 4 stk Original Sort, Blå, Magenta, Gul
909,00 kr. (ex. moms: 727,20 kr.)
Brother LC-227XLVALBP. Forsyningstype: Multipakke, Farve blæk sidekapacitet: 1200 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Blå, Magenta, Gul, Antal pr. pakke: 4 stk, Sort blæk sidekapacitet: 1200 Sider
11 på lager
Varenummer (SKU): LC227XLVALBP
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 68 mm |
| Dybde | 218 mm |
| Højde | 179 mm |
| Vægt | 233 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 305 g |
| Pakketype | Blister |
| Andre funktioner | |
| Papir, mål | A4 |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Multipakke |
| Kapabilitet | DCP-J4120DW MFC-J4420DW MFC-J4620DW MFC-J4625DW |
| Antal pr. pakke | 4 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 1200 Sider |
| Farve blæk sidekapacitet | 1200 Sider |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Antal farve blækpatroner | 3 |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Pallens bruttohøjde | 16,5 cm |
| Produkter pr. palle | 544 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 136 stk |
| Lag pr. palle | 8 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 17 stk |
| Pallens bruttovægt | 171,7 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
Relaterede varer
269,00 kr. (ex. moms: 215,20 kr.)
279,00 kr. (ex. moms: 223,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
589,00 kr. (ex. moms: 471,20 kr.)
649,00 kr. (ex. moms: 519,20 kr.)









