Brother TN230C cyan er specielt fremstillet til din Brother laserprinter, så de tilsammen giver de bedst mulige resultater, hver gang du printer. Dette gælder uanset om det er en præsentation, en brochure eller andre vigtige dokumenter, som du skal printe.
Brother TN-230C tonerpatron 1 stk Original Blå
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
Brother TN-230C. Farve toner sideydelse: 1400 Sider, Udskrivning af farver: Blå, Antal pr. pakke: 1 stk
6 på lager
Varenummer (SKU): TN230C
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 129 mm |
| Dybde | 180 mm |
| Højde | 373 mm |
| Vægt | 348 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 968 g |
| Pakketype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Farve | Ja |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Sideudbytte fodnote | ISO/IEC19798 |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Blå |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-9010CN/MFC-9120CN/HL-3040CN/HL-3070CW/MFC-9320CW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve toner sideydelse | 1400 Sider |
| Produktfarve | Flerfarvet |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 48 stk |
| Lag pr. palle | 8 stk |
| Produkter pr. palle | 192 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,5 cm |
| Pallens bruttovægt | 171,1 kg |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
Relaterede varer
269,00 kr. (ex. moms: 215,20 kr.)
589,00 kr. (ex. moms: 471,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
219,00 kr. (ex. moms: 175,20 kr.)
3.289,00 kr. (ex. moms: 2.631,20 kr.)
649,00 kr. (ex. moms: 519,20 kr.)









