Med den originale Brother TN328M magenta toner kan du få glæde af hurtige udskrivningshastigheder, øget produktivitet og gennemslagskraftig grafik, hver gang du udskriver. TN328M toneren er designet efter Brothers gode specifikationer og kan producere op til 6.000 levende og iøjnefaldende sider.
Brother TN-328M tonerpatron 1 stk Original Magenta
2.029,00 kr. (ex. moms: 1.623,20 kr.)
Brother TN-328M. Farve toner sideydelse: 6000 Sider, Udskrivning af farver: Magenta, Antal pr. pakke: 1 stk
5 på lager
Varenummer (SKU): TN328M
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 166 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 340 mm |
| Vægt | 552 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 910 g |
| Andre funktioner | |
| Farve | Ja |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Kapabilitet | HL-4570CDW, HL-4570CDWT |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve toner sideydelse | 6000 Sider |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 36 stk |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Produkter pr. palle | 144 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,4 cm |
| Pallens bruttovægt | 143,3 kg |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Relaterede varer
429,00 kr. (ex. moms: 343,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
219,00 kr. (ex. moms: 175,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
649,00 kr. (ex. moms: 519,20 kr.)
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)









