| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 102 mm |
| Pakkedybde | 43 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakkevægt | 66 g |
| Pakketype | Blister |
| Andre funktioner | |
| Certificering | CE |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-645 - Expression Premium XP-640 - Expression Premium XP-635 - Expression Premium XP-630 - Expression Premium XP-540 - Expression Premium XP-530 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 250 Sider |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sort blæk volumen | 6,4 ml |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| OEM-kode | C13T33314012 |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Logistik data | |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 39 cm |
| Produkter pr. palle | 2040 stk |
| Pallens bruttovægt | 0 g |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 102 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 146 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 0 g |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946628103 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Pallevægt (UK) | 0 g |
| Produkter pr. palle (UK) | 2040 stk |
| Produkter pr. pallelag | 204 stk |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 204 stk |
| Mindste ordremængde | 6 stk |
Epson Oranges C13T33314012 blækpatron 1 stk Original Standard udbytte Sort
189,00 kr. (ex. moms: 151,20 kr.)
Epson Oranges C13T33314012. Patron kapacitet: Standard udbytte, Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Sort blæk volumen: 6,4 ml, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 250 Sider
12 på lager
Varenummer (SKU): C13T33314012
Kategori: Blækpatroner
Relaterede varer
469,00 kr. (ex. moms: 375,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
3.289,00 kr. (ex. moms: 2.631,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
429,00 kr. (ex. moms: 343,20 kr.)









