Epsons DURABrite Ultra-blæk er ideelt til fremstilling af laserlignende forretningsdokumenter. Takket være dets blæksystem, der udelukkende består af pigmentbaseret blæk, er dokumenterne modstandsdygtige over for vand, snavs og overstregningstusch, og deres egenskaber i forbindelse med hurtig tørring er perfekte til duplexudskrivning.
Epson Padlock C13T35844010 blækpatron 1 stk Original Standard udbytte Gul
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
Epson Padlock C13T35844010. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Standard udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 650 Sider, Farve blæk volumen: 9,1 ml, Udskrivning af farver: Gul, Antal pr. pakke: 1 stk
10 på lager
Varenummer (SKU): C13T35844010
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 33 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakkevægt | 50 g |
| Pakketype | Blister |
| Andre funktioner | |
| Certificering | CE |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Gul |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | - WorkForce Pro WF-4740DTWF - WorkForce Pro WF-4730DTWF - WorkForce Pro WF-4725DWF - WorkForce Pro WF-4720DWF |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk sidekapacitet | 650 Sider |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Farve blæk volumen | 9,1 ml |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| OEM-kode | C13T35844010 |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Logistik data | |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 2 m |
| Produkter pr. palle | 2400 stk |
| Pallens bruttovægt | 0 g |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 120 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 146 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 8 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 0 g |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946632759 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Pallebredde (UK) | 100 cm |
| Pallelængde (UK) | 120 cm |
| Pallehøjde (UK) | 2 m |
| Pallevægt (UK) | 0 g |
| Produkter pr. palle (UK) | 2400 stk |
| Produkter pr. pallelag | 240 stk |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 240 stk |
| Mindste ordremængde | 8 stk |
Relaterede varer
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
589,00 kr. (ex. moms: 471,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
269,00 kr. (ex. moms: 215,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)









