| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 102 mm |
| Pakkedybde | 33 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakkevægt | 47 g |
| Pakketype | Blister |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | - Expression Photo XP-8500 - Expression Photo HD XP-15000 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk sidekapacitet | 830 Sider |
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
| Farve blæk volumen | 9,3 ml |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| OEM-kode | C13T37934010 |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle | 2720 stk |
| Pallens bruttovægt | 0 g |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 102 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 146 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 8 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 0 g |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946648781 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Pallevægt (UK) | 0 g |
| Produkter pr. palle (UK) | 2720 stk |
| Produkter pr. pallelag | 272 stk |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 272 stk |
| Mindste ordremængde | 8 stk |
Epson Squirrel C13T37934010 blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Magenta
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
Epson Squirrel C13T37934010. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 830 Sider, Farve blæk volumen: 9,3 ml, Udskrivning af farver: Magenta, Antal pr. pakke: 1 stk
20 på lager









