| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 100 mm |
| Højde | 125 mm |
| Vægt | 152 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 200 g |
| Andre funktioner | |
| Certificering | ISO/IEC 24711 |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort, Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Multipakke |
| Kapabilitet | MFC-J5340DW, MFC-J5740DW, MFC-J6540DW, MFC-J6940DW |
| Antal pr. pakke | 4 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 550 Sider |
| Farve blæk sidekapacitet | 1650 Sider |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Antal farve blækpatroner | 3 |
| Patron kapacitet | Standard udbytte |
| Oprindelsesland | Filippinerne |
| Logistik data | |
| Pallens bruttohøjde | 14,1 cm |
| Produkter pr. palle | 800 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 200 stk |
| Lag pr. palle | 8 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 25 stk |
| Pallens bruttovægt | 180,8 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Brother LC422VALDR blækpatron 4 stk Original Standard udbytte Sort, Blå, Magenta, Gul
659,00 kr. (ex. moms: 527,20 kr.)
Brother LC422VALDR. Patron kapacitet: Standard udbytte, Forsyningstype: Multipakke, Farve blæk sidekapacitet: 1650 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Blå, Magenta, Gul, Antal pr. pakke: 4 stk, Sort blæk sidekapacitet: 550 Sider
18 på lager









