Brother TN325BK stor sort toner er designet til at reducere dine omkostninger samtidig med at du får flotte udskrifter hver gang, du printer.
Brother TN-325BK tonerpatron 1 stk Original Sort
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
Brother TN-325BK. Sort toner sideydelse: 4000 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
14 på lager
Varenummer (SKU): TN325BK
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 166 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Højde | 340 mm |
| Vægt | 494 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 887 g |
| Andre funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Kapabilitet | DCP-9055CDN, DCP-9270CDN, HL-4140CN, HL-4150CDN, HL-4570CDW, HL-4570CDWT, MFC-9460CDN, MFC-9465CDN, MFC-9970CDW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 4000 Sider |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 36 stk |
| Lag pr. palle | 6 stk |
| Produkter pr. palle | 144 stk |
| Pallens bruttohøjde | 17,4 cm |
| Pallens bruttovægt | 141,8 kg |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Relaterede varer
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
469,00 kr. (ex. moms: 375,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
279,00 kr. (ex. moms: 223,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)









