| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 90 mm |
| Dybde | 100 mm |
| Højde | 300 mm |
| Vægt | 517 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 128 mm |
| Pakkedybde | 184 mm |
| Pakkehøjde | 368 mm |
| Pakkevægt | 905 g |
| Pakketype | Kasse |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Kapabilitet | HL-L8430CDW, HL-L8570CDW, MFC-L8730CDW, MFC-L8970CDW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 5500 Sider |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| OEM-kode | TN625XLBK |
| Produktfarve | Sort |
Brother TN-625XLBK tonerpatron 1 stk Original Sort
1.089,00 kr. (ex. moms: 871,20 kr.)
Brother TN-625XLBK. Sort toner sideydelse: 5500 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
5 på lager
Varenummer (SKU): TN625XLBK
Kategori: Blækpatroner
Relaterede varer
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
259,00 kr. (ex. moms: 207,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
3.239,00 kr. (ex. moms: 2.591,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)









