Hvis du vil have flotte udskrifter, er det vigtigt at bruge forbrugsstoffer i god kvalitet. Brother LC528M magenta blækpatron med høj ydelse leverer levende farver, skarp tekst og pålidelig ydeevne samt flere sider pr. patron for øget produktivitet. Uanset om du udskriver præsentationer eller dokumenter, forbedrer den printkvaliteten.Brother tager hensyn til miljøet gennem hele blækpatronens livscyklus og bidrager dermed til at reducere mængden af affald på lossepladser. Vores hardware og blækpatroner er designet med fokus på miljøet, så deres miljøaftryk minimeres.Original Brother LC528M blækpatron – det er det værd hver gang.
Brother LC528M blækpatron 1 stk Original Magenta
689,00 kr. (ex. moms: 551,20 kr.)
Brother LC528M. Forsyningstype: Enkelt pakke, Farve blæk sidekapacitet: 5000 Sider, Udskrivning af farver: Magenta, Antal pr. pakke: 1 stk
10 på lager
Varenummer (SKU): LC528M
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 95 mm |
| Dybde | 135 mm |
| Højde | 110 mm |
| Vægt | 68 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 10 mm |
| Pakkedybde | 110 mm |
| Pakkehøjde | 75 mm |
| Pakkevægt | 93 g |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Kapabilitet | MFC-J6760DW MFC-J6960DW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve blæk sidekapacitet | 5000 Sider |
| Antal farve blækpatroner | 1 |
Relaterede varer
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
649,00 kr. (ex. moms: 519,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)
589,00 kr. (ex. moms: 471,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)









