Brother TN3380 stor sort toner giver op til 8.000 A4 sider i høj kvalitet fra første til sidste side.
Brother TN-3380 tonerpatron 1 stk Original Sort
1.339,00 kr. (ex. moms: 1.071,20 kr.)
Brother TN-3380. Sort toner sideydelse: 8000 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
6 på lager
Varenummer (SKU): TN3380
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 201 mm |
| Dybde | 149 mm |
| Højde | 362 mm |
| Vægt | 722 g |
| Dimensioner (BxDxH) | 290 x 132 x 81 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 362 x 201 x 149 mm |
| Pakkevægt | 1,24 kg |
| Andre funktioner | |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Kapabilitet | DCP-8110, 8150, 8155, 8250, HL-5440, 5450, 5470, 6180, MFC-8510, 8520, 8710, 8950 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 8000 Sider |
| Patron retur og genbrug | Ja |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 5 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 50 stk |
| Lag pr. palle | 10 stk |
| Produkter pr. palle | 150 stk |
| Pallens bruttohøjde | 18,4 cm |
| Pallens bruttovægt | 178 kg |
| Palletype | 1200 x 1000 mm |
Relaterede varer
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
219,00 kr. (ex. moms: 175,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
3.239,00 kr. (ex. moms: 2.591,20 kr.)
269,00 kr. (ex. moms: 215,20 kr.)









