| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 40 mm |
| Pakkedybde | 278 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakkevægt | 340 g |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | WorkForce Pro WF-C529R / C579R |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Oprindelsesland | Kina |
| Logistik data | |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 32 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 0 g |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946664040 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
Epson T01C100 blækpatron 1 stk Original Højt (XL) udbytte Sort
529,00 kr. (ex. moms: 423,20 kr.)
Epson T01C100. Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
5 på lager
Varenummer (SKU): C13T01C100
Kategori: Blækpatroner
Relaterede varer
539,00 kr. (ex. moms: 431,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
3.239,00 kr. (ex. moms: 2.591,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)









