Denne originale TN2510XXL sorte toner med ultrahøj kapacitet er professionelt designet til konsekvent at producere skarpe, klare udskrifter.Vores tonere, der er lette at installere, passer til en række printere og fungerer problemfrit sammen med din Brother-enhed. De producerer dokumenter, der holder længe, og som ikke bliver udtværede eller falmer med tiden. Brother tager hensyn til den miljømæssige påvirkning på alle trin i din toners livscyklus, hvilket reducerer mængden af spild. Alt vores hardware og alle vores tonere er bygget til at påvirke miljøet så lidt som muligt. Print op til 5.000 sider med denne originale Brother TN2510XXL-toner – det er dét værd, hver gang.
Brother TN2510XXL tonerpatron 1 stk Original Sort
1.249,00 kr. (ex. moms: 999,20 kr.)
Brother TN2510XXL. Sort toner sideydelse: 5000 Sider, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk
10 på lager
Varenummer (SKU): TN2510XXL
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 124 mm |
| Dybde | 176 mm |
| Højde | 356 mm |
| Vægt | 550 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 124 mm |
| Pakkedybde | 176 mm |
| Pakkehøjde | 356 mm |
| Pakkevægt | 903 g |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Kapabilitet | MFC-L2960DW, HL-L2865DW, MFC-L2980DW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 5000 Sider |
| Patron kapacitet | Ekstra (Super) højt udbytte |
| Oprindelsesland | Vietnam |
| Logistik data | |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 42 stk |
| Lag pr. palle | 7 stk |
| Produkter pr. palle | 126 stk |
| Pallens bruttohøjde | 15,5 cm |
| Pallens bruttovægt | 131,4 kg |
| Palletype | 800 x 1200 mm |
Relaterede varer
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
309,00 kr. (ex. moms: 247,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
259,00 kr. (ex. moms: 207,20 kr.)
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
639,00 kr. (ex. moms: 511,20 kr.)









