For at få de bedste printresultater er det vigtigt at bruge forbrugsstoffer af høj kvalitet. Brother TN625XLM magenta toner leverer levende farver og skarp tekst. Uanset om du udskriver præsentationer eller dokumenter, forbedrer den samlede printkvalitet…Brother tager hensyn til miljøet gennem hele produktets livscyklus. Denne toner består af op til 14 % PCR-plast og er designet til at blive genbrugt, hvilket bidrager til at reducere mængden af affald på lossepladser..Genuine Brother TN625XLM toner – det er det værd, hver gang.
Brother TN-625XLM tonerpatron 1 stk Original Magenta
1.799,00 kr. (ex. moms: 1.439,20 kr.)
Brother TN-625XLM. Farve toner sideydelse: 5500 Sider, Udskrivning af farver: Magenta, Antal pr. pakke: 1 stk
8 på lager
Varenummer (SKU): TN625XLM
Kategori: Blækpatroner
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Brother |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 90 mm |
| Dybde | 100 mm |
| Højde | 300 mm |
| Vægt | 508 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 128 mm |
| Pakkedybde | 184 mm |
| Pakkehøjde | 368 mm |
| Pakkevægt | 896 g |
| Pakketype | Kasse |
| Funktioner | |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Mærke kompatibilitet | Brother |
| Forsyningstype | Enkelt pakke |
| Kapabilitet | HL-L8430CDW, HL-L8570CDW, MFC-L8730CDW, MFC-L8970CDW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve toner sideydelse | 4500 Sider |
| Antal farve tonerpatroner | 1 |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| OEM-kode | TN625XLM |
| Produktfarve | Sort |
Relaterede varer
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
3.239,00 kr. (ex. moms: 2.591,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
539,00 kr. (ex. moms: 431,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
259,00 kr. (ex. moms: 207,20 kr.)









